O integracji

Jednym z bardzo ważnych czynników tworzenia dobrego wizerunku firmy na zewnątrz, a także dobrej, sprzyjającej atmosfery w pracy jest integracja pracowników. Można nad nią pracować, świetnym sposobem będzie organizowanie wszelkich imprez firmowych.

Bo właściwie taki jest cel imprez firmowych: integracja pracowników. Imprezy organizowane są przez specjalne firmy. Zazwyczaj najpierw przeprowadza się ankietę, aby zasięgnąć informacji na temat zainteresowań i temperamentu pracowników. W zależności od tego zorganizowany zostanie na przykład piknik rodzinny, gdzie przygotowanych zostanie szereg atrakcji dla wszystkich członków rodziny. Z pewnością taka impreza zbliży do siebie pracowników.

Innym rodzajem imprezy są gry tematyczne, np. jakaś historia związana z rycerstwem lub drugą wojną światową. Tu pracownicy mogą się zsolidaryzować w grupach. Integracja pracowników może nastąpić również w czasie sportów ekstremalnych przygotowanych przez firmy eventowe. Wspólny bungee jumping czy paint ball z pewnością wpłynie na lepsze poznanie się, a wspólne przeżywanie takich ekstremalnych doznań zbliży do siebie uczestników.

Pozostałe

Leave a Comment